تبلیغات
شخصیت شناسی - شخصیت شناسی از روی کف دست

خدا همیشه با ماست!

شخصیت شناسی از روی کف دست

نویسنده :b
تاریخ:شنبه 28 آبان 1390-08:48 ب.ظ

امیدوارم خوشتون بیاد!!
منبع:bartarinha.ir
 
كـدام دسـت را باید خوانـد؟


وقتی كه درگیر یادگیری امور مربوط به كف‌بینی هستید، ممكن است در مورد این‌كه به كدام دست نگاه كنید دچار سردرگمی شوید. آیا باید كف هر 2 دست را بخوانید یا فقط یك دست را؟ اگر قرار است فقط به اندازه چند دقیقه به كف دستان فردی نگاه كنید، راه‌حل این است كه از او بپرسید با كدام دست می‌نویسد، سپس به آن دست نگاه كنید. درصورتی كه به اندازه كافی وقت دارید می‌توانید با حوصله به هر 2 دست دوست‌تان نگاه كنید و زمان زیادی برای مقایسه خطوط و شكل آن‌ها اختصاص دهید. فراموش نكنید مهم‌ترین دستی كه باید به آن توجه كنید، دست اصلی اوست. كف‌بینان دستی را كه افراد با آن می‌نویسند یا غذا می‌خورند، دست اصلی می‌نامند و همان‌طور كه آمار نشان می‌دهد، دست اصلی برای بیشتر افراد دست راست آن‌هاست. بیشتر مردم راست دست هستند و در این زمانه راست دست بودن نعمت است چون اغلب وسایل برای استفاده راست دست‌ها ساخته می‌شود و زندگی برای آن‌ها راحت‌تر خواهد بود اما هیچ می‌دانستید اگر 100 نفر را در یك اتاق قرار دهید 15 نفر آن‌ها چپ دست خواهند بود. چپ دست بودن یك ویژگی خاص محسوب می‌شود و اغلب تحقیقات نشان می‌دهد این قبیل افراد توانایی‌های خاصی دارند. اگر شما چپ دست هستید باید به‌خود ببالید زیرا درصورت چپ دست بودن صدای درونی نیرومندی دارید. این به آن معناست كه شما برای دریافت پاسخ‌های صحیح می‌توانید به صدای قلب یا احساس‌تان گوش دهید. راست دست‌ها نیز می‌توانند چنین احساسی داشته باشند ولی آن‌ها اغلب آن را نادیده می‌گیرند زیرا به آن اعتماد نمی‌كنند و بیشتر منطقی فكر می‌كنند. وقتی راست دست‌ها در انتخاب گزینه‌های‌شان از مغز و هوش خود استفاده می‌كنند، احساس راحتی می‌كنند، درحالی‌كه چپ‌دست‌ها در پیروی از قلب‌شان احساس خوشحالی و نشاط می‌كنند. حال بد نیست به كمك رنگ دست و البته شكل آن به برخی ویژگی‌های شخصیتی خود پی‌ببرید تا بعد بتوانید به وسیله خطوط و اندازه انگشتان اطلاعات بیشتری به دست آورید.

  شكل كف دست
شكل كف دست اهمیت بسزایی دارد زیرا بیانگر شخصیت اصلی فرد است. در هر صورت ویژگی‌های شخصیت شما كه با دست اثبات شده‌اند بخشی از زندگی شماست. شكل كف دست در واقع بیانگر نحوه زندگی شماست.


 

  •  كف دست مربع شكل

اطلاعاتی كه می‌توانید از كف دست مربع‌شكل به دست آورید:
فردی با كف دست مربع ترجیح می‌دهد بیشتر اوقات خود را در هوای آزاد سپری كند، بدنی قوی دارد و پرتحرك است. برای این افراد چندان اهمیتی ندارد كه دوستان زیادی داشته باشند و همین كه چند دوست خوب داشته باشند برای‌شان كافی است. آن‌ها دركل تغییر زیادی به زندگی‌شان نمی‌دهند و اگر از یك برنامه منظم پیروی كنند كارهای بسیاری انجام می‌دهند. این افراد احتمالا در ساختن چیزها بسیار توانمند هستند.

  •  كف دست مستطیلی

اطلاعاتی كه می‌توانید از كف دست مستطیلی شكل به دست آورید:
این افراد قدرت تخیل بسیار داشته و احتمالا خواب‌های بسیاری می‌بینند. آن‌ها افكارشان را هر روز روی كاغذ می‌آورند و ممكن است حتی بتوانند شعر یا داستان كوتاه بنویسند. این افراد برخورد بسیار گرمی با دیگران دارند و ممكن است گاهی بسیار احساساتی و حساس باشند. برای آن‌ها احساسات‌شان اهمیت زیادی دارد. آن‌ها خواهان آرامش بسیار در زندگی‌شان بوده و جنگیدن و بحث كردن را دوست ندارند و از گذراندن وقت خود در تنهایی بسیار لذت می‌برند. به كسانی كه از آن‌ها مراقبت می‌كنند، بسیار علاقه دارند. افرادی كه كف دست‌شان مستطیلی شكل است معمولا بسیار هنرمند هستند.


  •  كف دست مدور

اطلاعاتی كه می‌توانید از كف دست مدور شكل به دست آورید:
برعكس مربع شكل‌ها آن‌ها دوست دارند دوستان زیادی داشته باشند. از جشن‌ها و مهمانی‌ها لذت می‌برند و دوست دارند با افراد جدید ملاقات كنند و اندیشه‌های‌شان را تقسیم كنند. آن‌ها همچنین دوست دارند به دیگران كمك كنند و از توجه دیگران نسبت به‌خود خشنود می‌شوند. فكرشان بسیار باز است و ممكن است بعدها در زندگی خود برای كمك به دیگران تلاش كنند. افرادی كه كف دست مدور دارند خیلی زود كسل می‌شوند.

  •  كف دست مثلثی

اطلاعاتی كه می‌توانید از كف دست مثلثی شكل به دست آورید:
این افراد بسیار ناآرام هستند و می‌خواهند كارهای ماجراجویانه مانند صعود به كوهستان‌ها یا قایقرانی انجام دهند. نشستن در خانه را دوست ندارند و دوست دارند همه چیز را كشف كنند. همیشه فردی مشغول و پرانرژی‌اند و عاشق آزادی‌ هستند. آن‌ها دوست ندارند دیگران به آن‌ها بگویند كه چه بكنند و چه نكنند. این افراد دوست دارند رئیس شوند و مایلند همیشه مسئولیت داشته باشند.

   رنگ دست

گاهی اوقات رنگ كف دستان شما می‌تواند تغییر كند. اغلب اوقات، كف دستان‌تان سایه‌ای از رنگ صورتی خواهد داشت. گاهی نیز به رنگ دیگری در خواهد آمد. به این مسئله دقت كنید. رنگ‌های مختلف بیانگر احساسات فرد است.

  صورتی: رنگ صورتی، رنگ طبیعی كف دست است. وقتی كف دستان شما صورتی است احساس خوبی دارید، پر از انرژی هستید و احساس تندرستی می‌كنید.

 قرمز: وقتی رنگ كف‌ دستان‌تان قرمز به‌نظر می‌رسد، معمولا به این معناست كه از فرد دیگری ناراحت یا عصبانی هستید. دلیلش می‌تواند این باشد كه شما را از انجام كاری منع كرده‌اند. به خلق و خوی خود توجه كنید، اگر دستان‌تان بسیار سرخ است، احساس خشونت و مبارزه‌طلبی خواهید داشت. سعی كنید ورزشی را كه دوست دارید انجام دهید تا از عصبانیت رها شوید

 

  زرد: وقتی رنگ كف دستان‌تان متمایل به زرد است، به این معناست كه در مورد چیزی نگران هستید و چیزی وجود دارد كه شما را عذاب می‌دهد. كف دست بسیار زرد نشان‌دهنده این است كه از افراد دیگر انتقاد كرده‌اید، از آن‌ها توقع داشته‌اید یا آن‌ها را به تمسخر گرفته‌اید. سعی كنید به جای این كارها با آن‌ها گفت‌وگو كنید. كف دستان بسیار زرد به معنای این است كه شما واقعا می‌خواهید مردم به حرف شما گوش كنند.

 سفید: وقتی رنگ كف دستان‌تان اندكی سفید به‌نظر می‌رسد، نشان‌دهنده این است كه به تنهایی نیاز دارید، یعنی نمی‌خواهید حتی لحظه‌ای با كسی صحبت كنید. در این صورت ممكن است دوستان‌تان فكر كنند اتفاقی افتاده. اگر كف دستان‌تان بسیار سفید است، در این صورت احساس تنبلی می‌كنید یعنی ممكن است بخواهید تمام روز را در رختخواب بمانید.

  آبی: رنگ آبی كف دستان اثبات‌كننده این است كه درگیری ذهنی دارید و اگر بسیار آبی باشد یعنی بسار غمگین هستید. با كسی كه دوستش دارید یا نسبت به او احساس نزدیكی می‌كنید، صحبت كنید و غم‌های‌تان را دور بریزید.


نوع مطلب : تست شخصیت شناسی