تبلیغات
شخصیت شناسی - ارتباط موفقیت و ماه تولد

خدا همیشه با ماست!

ارتباط موفقیت و ماه تولد

نویسنده :b
تاریخ:یکشنبه 1 آبان 1390-05:32 ب.ظ

امیدوارم خوشتون بیاد.

منبع:bartarinha.ir

 • فروردین
 • چه هدفی دارید؟
طبیعت شما به‌گونه‌ای است كه چندان با برنامه‌ریزی سازگاری ندارد چون تصور می‌كنید كه با این‌كار خود را تحت فشار قرار می‌دهید. با این‌كه همیشه برای به دست آوردن هر چیزی بیش از توان‌تان برنامه‌ریزی می‌كنید اما نتیجه آنطور كه باید نیست. یادتان باشد كه انسان‌های موفق در زندگی برای خود برنامه و هدف از پیش تعیین شده‌ای دارند و قبل از شروع هركاری دقیقا می‌دانند چه می‌خواهند. از خودتان بپرسید در زندگی به‌دنبال چه هستید، جواب این سوال همان راهی است كه باید برایش انرژی بگذارید.


 • اردیبهشت
 • اعتماد به نفس‌تان را حفظ كنید!
شما بیش از حد احساساتی و زودرنج هستید و به همین دلیل بیش از دیگران آسیب می‌بینید. راز زندگی در عشق و دوست داشتن بدون چشمداشت همه انسان‌های روی زمین است اما یادتان باشد همه عشق‌تان را به دیگران بدهید نه همه اعتمادتان را. قدرت تاثیر خود را هرگز دست‌كم نگیرید. توانایی شما در مدیریت و كنترل امور زبانزد همه است. می‌توانید از این قدرت خدادادی به بهترین صورت استفاده كنید البته به شرطی كه اعتماد‌به‌نفس‌تان را حفظ كنید و به توانایی‌های خود ایمان داشته باشید. یك هشدار كوچك را جدی بگیرید؛تلاش و پشتكار در هر كاری خوب است اما به شرطی كه قدری به فكر خودتان باشید. موفقیت زمانی به دست می‌آید كه در هر كاری تعادل داشته باشید. • خرداد
 • دنیا را تغییر دهید!
به خاطر شخصیت‌تان دوست دارید جدی باشید و از ارتباط با دیگران كناره‌گیری می‌كنید. شما نسبت به همه اتفاقات اطراف‌تان بی‌تفاوت هستید و این موضوع خانواده شما را خیلی نگران می‌كند. هرچند به خاطر طبیعتی كه دارید این حالت شما خیلی طول نخواهد كشید و دوباره روحیه و انرژی‌تان را به دست می‌آورید اما به خاطر داشته باشید كه تنهایی راه حل مناسبی برای شما نیست. خودتان را از دیگران جدا ندانید و به جای گوشه‌گیری سعی كنید برنامه‌ای را در كارهای روزانه‌تان بگنجانید تا اوقات‌تان به بطالت صرف نشود. یادتان باشد كه داشتن كینه و نفرت فقط به‌خود شما آسیب می‌رساند. از تغییرات بزرگ استقبال كنید. دیگران را دوست داشته باشید و قدری بیشتر به آن‌ها احترام بگذارید. بلند شوید و بایستید و با صدای بلند بگویید« تا زمانی كه من تغییر نكنم دنیای بیرون من هم تغییر نخواهد كرد».


 • تیر
 • خوش‌بین باشید
متولدین تیرماه همیشه به‌دنبال پذیرش دیگران هستند و به همین خاطر همه تلا‌ش‌شان را به راضی نگه داشتن انسان‌های اطراف‌شان معطوف می‌كنند. دست از این كار بردارید و این حقیقت را برای همیشه در ذهن‌تان ثبت كنید كه هرگز نمی‌شود همه آدم‌ها را راضی نگه داشت. ترس طرد شدن همیشه در شما وجود دارد و به همین دلیل حاضرید هركاری انجام دهید تا این استرس را تحمل نكنید. آرامش‌تان را حفظ كنید و در هر كاری اولویت را با خودتان قرار دهید به خاطر داشته باشیدكه توانایی‌های شما بیش از آن چیزی است كه تصور می‌كنید. خوش بین باشید چون موفقیت‌های بعدی در راه هستند. • مرداد
 • دوستان‌تان را درك كنید
هرچند صادق بودن با دیگران ویژگی بسیار خوبی است اما آن را با رك‌گویی افراطی اشتباه نگیرید و قدری بیشتر مراقب زبان‌تان باشید. در محیط كارتان استرس زیادی را حس می‌كنید و دائم در حال انتقاد دیگران هستید اما به خاطر داشته باشید كه نخستین گام برای بهتر كردن امور اطراف‌تان، تغییر خودتان است. تغییر را از خودتان شروع كرده و سعی داشته باشید بیشتر از گذشته دوستان‌تان را درك كنید. انجام دادن كارهای روزانه باعث شده كه اوضاع زندگی‌تان حالت تكراری و كسل‌كننده به‌خودش بگیرد و این موضوع در روحیه شما تاثیر منفی خواهد گذاشت. اگراز انجام دادن كاری لذت نبرید، نمی‌توانید انتظار نتیجه خوبی را داشته باشید. به كارتان عشق بورزید و سعی كنید كه در هر كاری بهترین باشید.


 •  شهریور
 • تو می‌توانی!
شما اصلا انتقادپذیر نیستید و در مقابل ایده‌های مخالف دیگران بسیار سرسختانه مقاومت می‌كنید. قدری انعطاف پذیری باعث برقراری تعادل در زندگی‌تان خواهد شد و شخصیت شما را جالب‌تر نشان خواهد داد. یك نكته دیگر را نیز به خاطر داشته باشید. هرگز تصمیم‌های‌تان را قبل از این‌كه عملی نشده با دیگران در میان نگذارید دوستان‌تان به اندازه خود شما با توانایی‌های‌تان آگاهی ندارند و ممكن است شما را در همان شروع كار متوقف كنند. سعی كنید با انرژی مثبت همه توان‌تان را روی كار متمركز كنید و فقط به پایانی خوش فكر كنید. دیگر زمان آن رسیده كه تغییری بزرگ را در زندگی‌تان به‌وجود بیاورید و به جملاتی مانند«تو نمی‌توانی» یا «محال است» توجه نكنید. كسی به كمك شما می‌آید‌، از راهنمایی او استفاده كنید.

 • مهر
 • تو بهترین مشاور جهان هستی
بی‌دلیل نیست كه به متولدین این ماه لقب هوشمندترین مشاورین جهان را داده‌اند. با وجود این‌كه در هر موضوعی می‌توانید پیش‌بینی‌های درستی انجام دهید اما قدری منفی باف هستید و این باعث می‌شود با وجود درایت و توانمندی‌تان در بعضی اوقات روی حرف‌تان حساب نكنند. بهتر از آنچه را كه از دست داده‌اید به دست خواهید آورد اما به خاطر داشته باشید كه باید قدری مثبت‌اندیشی را چاشنی كار كنید. بعضی اوقات انسان‌هایی كه به شما رجوع می‌كنند دقیقا می‌دانند به‌دنبال چه هستند اما با در میان گذاشتن مسئله‌شان با شما تنها به‌دنبال تایید و انگیزه شما هستند. قدرت تخیل شما بسیار زیاد است و تمامی اتفاقات را با جزئیات در خاطره می‌سپارید. از این ویژگی برای تجسم رویاهای‌تان استفاده كنید چون نتیجه شگفت انگیزی را برای‌تان به‌دنبال خواهد داشت.


 • آبان
 • مبارزه كن
با این‌كه بیشتر دوستان و نزدیكان‌تان از توانایی‌‌های شما صحبت می‌كنند اما شرایط زندگی‌تان با وجود استعدادهایی كه دارید سازگاری ندارد و علت این موضوع صبر و حوصله بیش از حد شماست.

دیگر زمان آن رسیده كه دست به كار شوید و آنچه را كه به آن اعتقاد دارید به مرحله عمل بگذارید. هرگز نترسید و برای آنچه لایق آن هستید مبارزه كنید اما به یاد داشته باشید كه مبارزه را با تلاش همراه با استرس و فشار اشتباه نگیرید.

وقتی چیزی را طلب می‌كنید آن را با عشق و علاقه بخواهید و انرژی منفی را از خود دور كنید چون وقتی با تردید و نگرانی خواسته‌های‌تان را بیان می‌كنید، ترس كاذب‌تان باعث دوری شما از خواسته‌های‌تان می‌شود. آرام باشید.


 • آذر
 • دوباره  آغاز كنید
هرچند علاقه به تفریح و سرگرمی جزو ویژگی‌های جدا نشدنی متولدین این ماه است اما به خاطر داشته باشید كه نداشتن تعادل بین كار و تفریح نتیجه خوبی برای‌تان نخواهد داشت. شاید برای خلاص شدن از روزمرگی تلاش می‌كنید كه تفریح را در اولویت قرار دهید اما برای این كار هم برنامه داشته باشید. منطقی بودن شما باعث شده كه رویاهای خودتان را خیلی جدی نگیرید اما باور كنید كه شما توانایی انجام هر كاری را دارید و اگر تخیل خود را چاشنی منطق خود كنید به مرور زمان رویاهای‌تان به حقیقت می‌پیوندد. این‌كه در شروع یك كار جدید با مشكلات روبه‌رو می‌شوید نشان‌دهنده ضعف شما یا غیرممكن بودن آن كار نیست. هرگز تسلیم نشوید و از نو شروع كنید.


 • دی
 • مغرور نباش!
شما بیش از اندازه رك هستید و گاهی با زبان تلخ‌تان دوستان و نزدیكان‌تان را آزار می‌دهید درحالی‌كه قلب بسیار مهربانی دارید. دست از غرورتان بردارید و درون مهربان و سخاوتمندتان را برای دیگران آشكار كنید. با روحیه نكته سنجی كه دارید از هر چیز كوچكی دلخوری به دل می‌گیرید و گاهی دنیا را تیره و تار می‌بینید. زندگی آن چیزی نیست كه دیگران برای شما به تصویر كشیده‌اند. از دیدگاه خودتان به زندگی نگاه كنید و به ندای درون‌تان گوش دهید چون بهترین راهنمای شماست. همیشه نیمه پر لیوان را ببینید و در دیگران به‌دنبال خوبی باشید. یادتان باشد كه شما همان چیزی را می‌بینید و به همان چیزی دست پیدا می‌كنید كه در ذهن‌تان نسبت به آن به باور رسیده‌اید.


 • بهمن
 • رویاها را جدی بگیرید
سعی كنید قدری بیشتر به‌خودتان توجه كنید و روحیه‌تان را دوباره به دست آورید. شاید یك سفر بتواند به بازگرداندن انرژی‌تان كمك كند اما بیشتر از آن كیفیت زندگی‌تان مهم‌ترین چیزی است كه باید تغییر كند. تنها صحبت كردن در مورد رویاها برای تحقق آن كافی نیست بلكه لازم است برای یك بار جرات به خرج دهید تا نتایج باورنكردنی را تجربه كنید. زندگی قانون عمل و عكس‌العمل است. وقتی صدایی از شما بلند نمی‌شود چطور انتظار پژواك صدای‌تان را دارید. خبرهای خوش هرگز غیرمنتظره به سمت شما نمی‌آید بلكه این شما هستید كه با خواستن می‌توانید نتایج خوب را به سمت‌ خود بكشانید. در زندگی شخصی‌تان مسائلی وجود دارد كه حل نشده باقی مانده است. در این شرایط هیچ‌چیزی جز اصلاح آن‌ها برای شما در اولویت نیست. زمان را از دست ندهید.


 • اسفند
 • روی دوستان‌تان حساب كنید
ظاهر‌سازی‌ نكنید و در عوض سعی كنید خود واقعی‌تان را نشان دهید. شما دوستانی دارید كه بیش از آنچه تصور می‌كنید، می‌توانید روی آن‌ها حساب كنید اما در این زمینه باید كمی محتاط باشید و اعتماد افراطی نسبت به انسان‌های اطراف‌تان نداشته باشید. گاهی اوقات دوست دارید به‌صورت پنهانی به دیگران كمك كنید. این‌كار خیلی خوبی است و می‌تواند انرژی زیادی را وارد زندگی‌تان كند اما باز هم به شما توصیه می‌كنیم كه تعادل را برقرار كنید و هرگز در كمك به دیگران از خود نگذرید. چون تا زمانی كه شما نیازهای‌تان را به‌طور كامل برآورده نكنید نمی‌توانید تاثیرات خوبی را تجربه كنید.